Partnerzypartnerzy BP bp to firma szukająca intensywnie nowych sposobów dostarczania energii przy wykorzystaniu fachowej wiedzy i know-how ponad stuletniej organizacji. W Polsce obecna od 30 lat znana głównie ze stacji paliw z kawiarenkami WBC, nagradzana za jakość produktów i usług, a także innowacyjne wdrażanie projektów społecznych do strategii biznesowej, laureat trzech statuetek Dobroczyńcy Roku oraz Symbolu CSR. Od wielu lat wspiera Szlachetną Paczkę finansowo, co gwarantuje nam stabilność i rozwój projektu. Dzięki temu partnerstwu, wszyscy klienci stacji paliw bp mogą zamieniać punkty zebrane w ramach programu lojalnościowego PAYBACK na realną pomoc dla Paczki. bp wspiera także rozwój siostrzanego projektu Szlachetnej Paczki – Akademii Przyszłości
Wejdź na stronę Partnera

Partner strategiczny Szlachetnej Paczki BNP Paribas Bank BNP Paribas od 2018 roku jest partnerem strategicznym Szlachetnej Paczki i od tego momentu współpracuje ze Stowarzyszeniem WIOSNA na szeroką skalę: całorocznie wspiera działalność Paczki, promuje ideę mądrego pomagania m.in. poprzez kolejne odsłony kampanii „Pomaganie jest fajne” oraz angażuje pracowników w niesienie pomocy. Tylko w 2019 roku ponad 3300 pracowników-wolontariuszy zaangażowało się w przygotowywanie paczek dla potrzebujących rodzin. Partnerstwo nieustannie się rozwija. Klienci banku otrzymali z kolei możliwość wymiany punktów zebranych w programie lojalnościowym mamBONUS na vouchery wspierające Szlachetną Paczkę. Mogą oni także wesprzeć program finansowo za pośrednictwem strony www.pomaganiejestfajne.pl.
Wejdź na stronę Partnera

Partner strategiczny Akademii Przyszłości TK Maxx Sieć sklepów TK Maxx jest partnerem strategicznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Cieszymy się z rozpoczętej współpracy, która daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej. TK Maxx oferuje szeroki wybór markowych ubrań, butów, akcesoriów oraz dodatków dla domu – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.
Wejdź na stronę Partnera


Microsoft Dzięki grantowi firmy Microsoft na oprogramowanie, możemy zwiększać efektywność Stowarzyszenia. Otrzymaliśmy systemy Microsoft wykorzystywane w najlepszych firmach na świecie, o rynkowej wartości ponad 1 milion USD oraz bezpłatny dostęp do subskrypcji Office 365 w wersji E1. Dodatkowo, najlepsi polscy inżynierowie Microsoft wolontaryjnie wspierają nasz dział IT swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii informatycznych.
Wejdź na stronę Partnera


FB Facebook już kolejny rok współpracuje ze Stowarzyszeniem WIOSNA wspierając nasze projekty. W 2020 roku zrealizowaliśmy akcję “Kwarantanna Na Na”, w ramach której na Facebooku odbywały się transmisje live polskich artystów. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli wpłacać datki na działalność Szlachetnej Paczki.


IMM IMM jest Partnerem Monitorującym Media dla Stowarzyszenia WIOSNA. Ta wieloletnia współpraca to gwarancja, że nie umknie nam żaden materiał z social media, portalu internetowego, telewizji, artykuł czy audycja radiowa o WIOŚNIE. Dzięki IMM zawsze jesteśmy na bieżąco!
Wejdź na stronę Partnera


Freshmail Firma FreshMail wspiera Stowarzyszenie w zakresie email marketingu, pomagając tym samym dotrzeć WIOŚNIE do szerokiej grupy odbiorców z cennymi informacjami.
Wejdź na stronę Partnera


IQ.PL Firma IQ PL Sp. z o. o. wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ od 2009 roku. Nieodpłatnie zapewnia infrastrukturę dla niezawodnego działania serwisów internetowych niezbędnych do realizacji projektu SZLACHETNA PACZKA. Wspiera nas techniczną wiedzą swoich specjalistów przy organizacji projektu.
Wejdź na stronę Partnera


Przyjazna rekrutacja Dzięki tej współpracy Stowarzyszenie WIOSNA może określać się mianem firmy przyjaźnie rekrutującej, gdyż spełnia wszystkie wymagania i standardy znajdujące się w kodeksie opracowanym przez firmę Przyjazna Rekrutacja.
Wejdź na stronę Partnera


Arcus Dzięki nowoczesnym maszynom wielofunkcyjnym i oprogramowaniu udostępnionemu przez firmę Arcus, pracownicy Stowarzyszenia mogą korzystać z urządzeń o najwyższym standardzie, które zapewniają optymalizację kosztów i wygodę użytkowania.
Wejdź na stronę Partnera


Ensalta Firma Ensalta świadczy dla Stowarzyszenia WIOSNA usługi gwarancyjne i serwisowe, które zapewniają bezpieczeństwo pracy sprzętu w naszej serwerowni oraz ciągłość usług.
Wejdź na stronę Partnera


Enova (Soneta sp. z o. o.) Firma Soneta Sp. z o.o. bezpłatnie udziela nam wszelkich potrzebnych licencji na innowacyjne oprogramowanie biznesowe „enova". Dzięki temu pracownicy działu finansowego, księgowego i HR z radością przychodzą codziennie do pracy!
Wejdź na stronę Partnera


ODO 24 ODO 24 sp. z o.o. to eksperci od ochrony danych osobowych i godny naśladowania przykład szerokiego zaangażowania społecznego biznesu. Firma jest Partnerem merytorycznym Stowarzyszenia WIOSNA, wspierając nas swoją wiedzą merytoryczną w formie szkoleń, doradztwa i innych usług specjalistycznych. Spółka przeprowadziła również audyt w Stowarzyszeniu oraz zajęła się przygotowaniem wymaganej prawem dokumentacji z przedmiotowego zakresu. Ponadto ODO 24 wspiera nas finansowo, przekazując część przychodów na prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA projekt SZLACHETNA PACZKA. Co więcej, firma została Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI w rejonie Warszawa-Grochów. Profesjonalizm, a w szczególności kompetencje ekspertów ODO 24 pozwalają nam na zdobycie praktycznej wiedzy, która sprawia, że czujemy się spokojni o bezpieczeństwo danych osobowych przetwarzanych w naszych zbiorach.
Wejdź na stronę Partnera


Networkers W związku z dynamicznym rozrostem Stowarzyszenia WIOSNA oraz wzrostem złożoności naszego systemu IT, infrastruktura sieciowa stała się niewystarczająca. Posiadany sprzęt był przestarzały, a przyjęta architektura sieci przestała się skalować do dalszego rozrostu organizacji. Praca w sieci była nie tylko trudna (przerwy, rozłączanie), ale też jej działanie zagrażało pracy biura, w tym m.in. sprawnej organizacji akcji SZLACHETNA PACZKA. Sieć nie pokrywała też swoim zakresem wszystkich wykorzystywanych pomieszczeń. Brak było w niej systemu obsługi gości i funkcji dostępu zdalnego VPN, co utrudniało codzienną pracę. Na wyzwania, z jakimi się mierzyliśmy odpowiedziała firma networkers.pl sp. z o.o., która użyczyła nam sprzęt marki Cisco Systems o wartości 77 000 USD, dzięki któremu znacząco podnieśliśmy poziom zabezpieczeń sieci i podnieśliśmy efektywność naszej pracy.
Wejdź na stronę Partnera


Controlling Systems Firma Controlling Systems Sp. z o.o. wspiera Stowarzyszenie WIOSNA poprzez utrzymanie i serwis systemu EURECA, wspomagającego proces tworzenia i rozliczania budżetu, prowadzenie controllingu, wielowymiarowych analiz oraz raportowania. Dzięki naszej współpracy systemy pomocowe WIOSNY będą organizowane jeszcze efektywniej!
Wejdź na stronę Partnera


Onet.pl Portal informacyjny Onet.pl od wielu lat wspiera Stowarzyszenie WIOSNA jako partner medialny. To tu znajdziecie reportaże, wywiady i wiele innych materiałów na temat Szlachetnej Paczki czy Akademii Przyszłości.
Wejdź na stronę Partnera


Interia pl Serwis informacyjny Interia.pl wspiera Stowarzyszenie WIOSNA jako partner medialny. Znajdziecie tu najnowsze newsy, wywiady i wiele innych materiałów na temat Szlachetnej Paczki czy Akademii Przyszłości.
Wejdź na stronę Partnera

Copyright © 2007-2021