Partnerzy

Partnerzy strategiczni Ever
Firma Ever Sp. z o.o. to polski producent najwyższej jakości urządzeń elektroenergetycznych, wytwórca zasilaczy awaryjnych UPS. Od 2018 roku firma wspiera Stowarzyszenie WIOSNA jako Partner Technologiczny - udostępnia nam sprzęt, który gwarantuje ciągłość zasilania serwerów.

Wejdź na stronę Partnera

Partnerzy strategiczni Microsoft
Dzięki grantowi firmy Microsoft na oprogramowanie, możemy zwiększać efektywność Stowarzyszenia. Otrzymaliśmy systemy Microsoft wykorzystywane w najlepszych firmach na świecie, o rynkowej wartości ponad 1 milion USD oraz bezpłatny dostęp do subskrypcji Office 365 w wersji E1. Dodatkowo, najlepsi polscy inżynierowie Microsoft wolontaryjnie wspierają nasz dział IT swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii informatycznych.

Wejdź na stronę Partnera
Partner technologiczny
Arcus
Dzięki nowoczesnym maszynom wielofunkcyjnym i oprogramowaniu udostępnionemu przez firmę Arcus, pracownicy Stowarzyszenia mogą korzystać z urządzeń o najwyższym standardzie, które zapewniają optymalizację kosztów i wygodę użytkowania.

Wejdź na stronę PartneraPartner merytoryczny Malik
Malik wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ od 2014 roku. Kluczowe kompetencje firmy, które rozwijane są od 40 lat sprawiają, że współpraca pomiędzy Stowarzyszeniem, a Malik nabiera kształtu ciekawej i bardzo twórczej przestrzeni do współpracy. Malik dostarcza wiedzę z zakresu realizacji strategii rozwoju pracowników, kontrolingu operacji, a także roli i funkcji klienta oraz wewnętrznej organizacji. W najbliższym czasie firma Malik i WIOSNA chcą wdrożyć i omówić strategiczny oraz operacyjny kontroling, by ukierunkować strukturę zmian wewnętrznych WIOSNY na maksymalizację rezultatów.

Wejdź na stronę Partnera
ODO 24
ODO 24 sp. z o.o. to eksperci od ochrony danych osobowych i godny naśladowania przykład szerokiego zaangażowania społecznego biznesu. Firma jest Partnerem merytorycznym Stowarzyszenia WIOSNA, wspierając nas swoją wiedzą merytoryczną w formie szkoleń, doradztwa i innych usług specjalistycznych. Spółka przeprowadziła również audyt w Stowarzyszeniu oraz zajęła się przygotowaniem wymaganej prawem dokumentacji z przedmiotowego zakresu. Ponadto ODO 24 wspiera nas finansowo, przekazując część przychodów na prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA projekt SZLACHETNA PACZKA. Co więcej, firma została Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI w rejonie Warszawa-Grochów. Profesjonalizm, a w szczególności kompetencje ekspertów ODO 24 pozwalają nam na zdobycie praktycznej wiedzy, która sprawia, że czujemy się spokojni o bezpieczeństwo danych osobowych przetwarzanych w naszych zbiorach.

Wejdź na stronę PartneraPartnerzy
BP
Setki tysięcy zadowolonych klientów, jakość i różnorodność oferowanych produktów i usług, wielokrotnie nagradzana marka, ponad 400 stacji – to sukces, który w ciągu ostatnich 20 lat osiągnęła firma BP w Polsce. Jest też liderem, jeśli chodzi o inwestycje społeczne. Znajduje się w pierwszej piętnastce firm w Polsce, zatrudnia ponad 3000 osób. BP w Polsce z siedzibą w Krakowie prowadzi działalność na terenie całego kraju w ramach wielu sektorów. W tym roku świętuje 20-lecie swojej obecności w Polsce.

Wejdź na stronę PartneraPwC
Firma doradcza PwC wsparła Stowarzyszenie WIOSNA, przeprowadzając bezpłatnie audyt finansowy. Dzięki specjalistycznym opiniom biegłych rewidentów możemy zapewnić jeszcze większą transparentność prowadzonych przez WIOSNĘ akcji i podnosić skuteczność realizowanych projektów, m.in. Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Wejdź na stronę Partnera


DB Schenker
Współpraca ze SZLACHETNĄ PACZKĄ nie jest jednorazową akcją filantropijną, ale wieloletnim partnerstwem opartym na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności. Firma od roku 2008 odpowiada za transport zebranych paczek do wskazanych przez Stowarzyszenie WIOSNA magazynów dystrybucyjnych. Realizacja projektu logistycznego o tej skali, nie byłaby możliwa bez zaangażowania pracowników, przewoźników i kurierów DB Schenker Logistics. Dodatkowo, pracownicy z różnych oddziałów firmy, co roku biorą również czynny udział w akcji jako darczyńcy, przygotowując wybranym rodzinom paczki, angażując do zbiórki nie tylko współpracowników, ale również rodziny i klientów, dla których pracują na co dzień. DB Schenker Logistics kładzie nacisk na odpowiedzialność, dialog i zrównoważony rozwój. Jednym z elementów, realizowanej strategii CSR jest wspieranie dużych ogólnopolskich akcji o wymagającej logistyce, właśnie takich jak SZLACHETNA PACZKA. Firma systematycznie przygotowuje raporty społeczne, z którymi mogą zapoznać się wszyscy zainteresowani pod adresem www.dbschenker-csr.pl.

Wejdź na stronę Partnera
Freshmail
Firma FreshMail wspiera Stowarzyszenie w zakresie email marketingu, pomagając tym samym dotrzeć WIOŚNIE do szerokiej grupy odbiorców z cennymi informacjami.

Wejdź na stronę Partnera


IMM

IMM jest Partnerem Monitorującym Media dla Stowarzyszenia WIOSNA. Ta wieloletnia współpraca to gwarancja, że nie umknie nam żaden materiał z social media, portalu internetowego, telewizji, artykuł czy audycja radiowa o WIOŚNIE. Dzięki IMM zawsze jesteśmy na bieżąco!


Wejdź na stronę Partnera

IQ PL
Firma IQ PL Sp. z o. o. wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ od 2009 roku. Nieodpłatnie zapewnia infrastrukturę dla niezawodnego działania serwisów internetowych niezbędnych do realizacji projektu SZLACHETNA PACZKA. Wspiera nas techniczną wiedzą swoich specjalistów przy organizacji projektu.

Wejdź na stronę Partnera
Networkers.pl
W związku z dynamicznym rozrostem Stowarzyszenia WIOSNA oraz wzrostem złożoności naszego systemu IT, infrastruktura sieciowa stała się niewystarczająca. Posiadany sprzęt był przestarzały, a przyjęta architektura sieci przestała się skalować do dalszego rozrostu organizacji. Praca w sieci była nie tylko trudna (przerwy, rozłączanie), ale też jej działanie zagrażało pracy biura, w tym m.in. sprawnej organizacji akcji SZLACHETNA PACZKA. Sieć nie pokrywała też swoim zakresem wszystkich wykorzystywanych pomieszczeń. Brak było w niej systemu obsługi gości i funkcji dostępu zdalnego VPN, co utrudniało codzienną pracę. Na wyzwania, z jakimi się mierzyliśmy odpowiedziała firma networkers.pl sp. z o.o., która użyczyła nam sprzęt marki Cisco Systems o wartości 77 000 USD, dzięki któremu znacząco podnieśliśmy poziom zabezpieczeń sieci i podnieśliśmy efektywność naszej pracy.

Przejdź na stronę PartneraPrzyjazna Rekrutacja
Dzięki tej współpracy Stowarzyszenie WIOSNA może określać się mianem firmy przyjaźnie rekrutującej, gdyż spełnia wszystkie wymagania i standardy znajdujące się w kodeksie opracowanym przez firmę Przyjazna Rekrutacja.

Wejdź na stronę Partnera
Questus
Firma questus wraz z dr. hab. Robertem Kozielskim udzielają nam bezcennego wsparcia jako eksperci w dziedzinie komunikacji i marketingu. Firma questus przygotowała wyjątkowy raport z Badań Kapitału Ludzkiego SZLACHETNEJ PACZKI 2012, który pokazujące wzrost kluczowych kompetencji na rynku pracy wśród wolontariuszy Paczki.

Wejdź na stronę Partnera
Soneta
Firma Soneta Sp. z o.o. bezpłatnie udziela nam wszelkich potrzebnych licencji na innowacyjne oprogramowanie biznesowe "enova". Dzięki temu pracownicy działu finansowego, księgowego i HR z radością przychodzą codziennie do pracy!

Wejdź na stronę Partnera
TK Maxx
Sieć sklepów TK Maxx jest partnerem strategicznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Cieszymy się z rozpoczętej współpracy, która daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej. TK Maxx oferuje szeroki wybór markowych ubrań, butów, akcesoriów oraz dodatków dla domu – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Wejdź na stronę PartneraControlling Systems
Sp. z o.o.

Firma Controlling Systems Sp. z o.o. wspiera Stowarzyszenie WIOSNA poprzez utrzymanie i serwis systemu EURECA, wspomagającego proces tworzenia i rozliczania budżetu, prowadzenie controllingu, wielowymiarowych analiz oraz raportowania. Dzięki naszej współpracy systemy pomocowe WIOSNY będą organizowane jeszcze efektywniej!

Wejdź na stronę PartneraCopyright © 2007-2020