Takiej Gali jeszcze nie było

W piątek, 15. stycznia warszawski Klub Stodoła pękał w szwach! Zgromadzili się w nim ludzie, dzięki którym SZLACHETNA PACZKA dotarła z impulsem do zmiany życia do prawie 21 000 rodzin w potrzebie.

Wolontariusze, darczyńcy, przyjaciele SZLACHETNEJ PACZKI, a wśród nich Przemysław Babiarz, Paulina Chylewska oraz Maciej Łagodziński, dziennikarze i partnerzy projektu – łącznie ponad 1300 osób na Ogólnopolskiej Gali SZLACHETNEJ PACZKI świętowało sukces XV edycji projektu.

Od marzeń zacznie się lepsza Polska

Podczas Gali głos niejednokrotnie zabierał ks. Jacek WIOSNA Stryczek: - Idealiści zaczynają się od marzeń i chciałbym żebyśmy wszyscy śmiało marzyli, bo od tego zacznie się lepsza Polska. Miałem kiedyś marzenie, dziś ono się spełniło – mówił.
Nie zabrakło również słow uznania ze strony gości, którym przywódca Paczki szczególnie podziękował - Czuję się zobowiązany. Z honorem przyjmuję medal SZLACHETNEJ PACZKI i z dumą noszę go na piersi – powiedział generał Wojska Polskiego, odbierając nagrodę. Podczas XV Paczki Wojsko mobilizowało Polaków do działania w myśl zasady Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Atmosferę wieczoru uświetniły występy zespołów: futurystycznej grupy Patman Crew oraz akrobacje ETC TRIO. Prawdziwą niespodzianką okazał się koncert Natalii Kukulskiej - cała sala oszalała na jej punkcie. Mocy wzruszeń dostarczył występ zespołu Via Family, który tworzy ojciec i rodzeństwo pochodzący z Symferopolu na Krymie. W zeszłym roku Paczka pomogła im stanąć na nogi, a podczas ostatniej edycji zostali wolontariuszami.

Jak na świętowanie sukcesu jubileuszowej XV edycji Paczki przystało - podczas wieczoru nie zabrakło odśpiewanego przez gości Sto lat i degustacji tortu. - Gala Paczki to nie tylko świetna zabawa, ale to też moment wielkich wzruszeń, radości wspólnie przeżywanej z drużyną SuperW. Mamy za sobą kilka miesięcy pracy i wyzwań, teraz cieszymy się, że udało nam się je wygrać – podsumowuje Agnieszka, wolontariuszka SZLACHETNEJ PACZKI.

W rytm dźwięków serwowanych przez DJ Wikę, najstarszą DJ w Polsce, goście bawili się aż do białego rana.

Spotkania z dawno niewidzianymi gośćmi, duma z sukcesu i niezwykłe wzruszenia - ta noc przejdzie do historii! Tanecznym krokiem rozpoczęliśmy kampanię „1% na Paczkę” – środki przekazane w postaci 1 proc. podatku dochodowego pozwolą nam zorganizować kolejną edycję SZLACHETNEJ PACZKI.

Partnerzy Gali

Dzięki ich wsparciu mogliśmy zaprosić Was na to spotkanie i razem świętować sukces SZLACHETNEJ PACZKI. Dziękujemy Wam!

Copyright © 2007-2020