Aktualności

1 ... 4 5 6 7 8 ... 13

To już 15 lat mądrej pomocy!

W zeszłym roku SZLACHETNA PACZKA zjednoczyła prawie milion Polaków, przekazując konkretną pomoc o wartości ponad 41 mln zł dla 19 580 rodzin w potrzebie. Zaczęło się jednak od Wspólnoty Indywidualności Otwartych – duszpasterstwa prowadzonego przez ówczesnego wikarego parafii w Prokocimiu Nowym, ks. Jacka Stryczka. 15 lat temu, razem z młodzieżą, postanowił pomóc mieszkańcom jednego z najbiedniejszych krakowskich osiedli.

Human Capital Awards dla Paczki

W środę wieczorem statuetki pierwszej edycji Konkursu Human Capital Awards trafiły do zwycięzców 6 kategorii. Wśród laureatów znalazła się SZLACHETNA PACZKA, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Gala projektu 50+ już za nami

Nowoczesna sala, stoły wypełnione wykwintnym jedzeniem i piękne, eleganckie stroje. Tym wyjątkowym akcentem Stowarzyszenie WIOSNA i Wojewódzki Urząd Pracy podsumowali trzy edycje projektu „50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni”.

Odłącz się od peletonu i znajdź sens

Ks. Stryczek: - Dla mnie sens jest wszystkim, bezmyślność – niczym.

Warto zatrudnić pracownika 50+!

- Otarłam się o bezczynność zawodową na własnej skórze. Kiedy sytuacja się wyprostowała, postanowiłam coś losowi oddać- tłumaczy Pani Aleksandra Antczak, tutorka i stażodawczyni w projekcie „50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni”.

Czas na Odkrywców Kreatywności!

600 dzieci, 170 wolontariuszy, 110 szkół, 19 miast. Rusza „AKADEMIA ODKRYWCÓW KREATYWNOŚCI” – interdysplinarny program rozwoju ekspresji twórczej i kreatywności dla dzieci z całej Polski, które mają utrudniony dostęp do kultury i jej zasobów.

Happening musi mieć siłę rażenia!

Kilkadziesiąt publikacji w największych mediach, relacje na żywo, tysiące użytkowników piszących o nim na forach i w social mediach – to wydarzenie rozpoczęło żywą dyskusję wokół stereotypów na temat przedsiębiorców w naszym kraju.

Ks. Stryczek: Przedsiębiorco, zamknij firmę!

- Zamknij firmę, jeśli ją masz. Stań się bezrobotnym i oddaj się pod opiekę państwa. Dopiero wtedy masz szansę znowu stać się dobrym człowiekiem! – przekonywał ks. Jacek Stryczek podczas manifestu pod Urzędem Skarbowym w Krakowie.
1 ... 4 5 6 7 8 ... 13
Copyright © 2007-2020