Aktualności

1 ... 3 4 5 6 7 ... 12

Para Prezydencka przygotowała Paczkę

- Bardzo cieszymy się, że jako Para Prezydencka możemy wesprzeć to piękne dzieło – powiedział Prezydent RP, Andrzej Duda. Razem z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą zaangażowali się w SZLACHETNĄ PACZKĘ i przygotowali pomoc dla potrzebującej rodziny.

Projekt blogerów dla Akademii Przyszłości

Co łączy blogi takie jak Style Digger i Finanse bardzo osobiste z kanałami youtube: Kto Wie Ten Wie, czy Po Cudzemu? To proste! Talent aktorski, dobre serce i chęć zmieniania świata!

Mistrzowie sportu zakochani w Paczce

Lewandowski, Radwańskie, Włodarczyk, Majewski, Małachowski i Stoch. Plejadę polskich gwiazd sportu połączyła SZLACHETNA PACZKA!

Wyjawiamy prawdę: te filmy nie powstaną!

Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Anna Seniuk, Jan Nowicki, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Jarosław Boberek, Magdalena Schejbal, Tomasz Schimscheiner, Tomasz Sapryk i Rafał Królikowski. Wyjawili, że 5 filmów, w których mieli zagrać, nigdy nie trafi do kin.

To już 15 lat mądrej pomocy!

W zeszłym roku SZLACHETNA PACZKA zjednoczyła prawie milion Polaków, przekazując konkretną pomoc o wartości ponad 41 mln zł dla 19 580 rodzin w potrzebie. Zaczęło się jednak od Wspólnoty Indywidualności Otwartych – duszpasterstwa prowadzonego przez ówczesnego wikarego parafii w Prokocimiu Nowym, ks. Jacka Stryczka. 15 lat temu, razem z młodzieżą, postanowił pomóc mieszkańcom jednego z najbiedniejszych krakowskich osiedli.

Human Capital Awards dla Paczki

W środę wieczorem statuetki pierwszej edycji Konkursu Human Capital Awards trafiły do zwycięzców 6 kategorii. Wśród laureatów znalazła się SZLACHETNA PACZKA, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.
1 ... 3 4 5 6 7 ... 12
Copyright © 2007-2019