Aktualności

1 ... 3 4 5 6 7 ... 13

Rekord SZLACHETNEJ PACZKI 2015

Mamy nową przedświąteczną tradycję! W ten weekend SZLACHETNA PACZKA połączyła blisko milion Polaków, a wartość pomocy przekazanej w paczkach sięgnęła 54 milionów złotych. Tym samym Paczka na dobre stała się tradycją przedświąteczną Polaków.

Wystartowała Szlachetna Fala

Kibice, piłkarze, autorytety sportowe i wszystkie Kluby Ekstraklasy połączyły siły, by uruchomić po raz pierwszy w historii SZLACHETNĄ FALĘ. W ten sposób sportowcy dali sygnał całej Polsce, aby dołączyć do SZLACHETNEJ PACZKI.

Para Prezydencka przygotowała Paczkę

- Bardzo cieszymy się, że jako Para Prezydencka możemy wesprzeć to piękne dzieło – powiedział Prezydent RP, Andrzej Duda. Razem z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą zaangażowali się w SZLACHETNĄ PACZKĘ i przygotowali pomoc dla potrzebującej rodziny.

Projekt blogerów dla Akademii Przyszłości

Co łączy blogi takie jak Style Digger i Finanse bardzo osobiste z kanałami youtube: Kto Wie Ten Wie, czy Po Cudzemu? To proste! Talent aktorski, dobre serce i chęć zmieniania świata!

Mistrzowie sportu zakochani w Paczce

Lewandowski, Radwańskie, Włodarczyk, Majewski, Małachowski i Stoch. Plejadę polskich gwiazd sportu połączyła SZLACHETNA PACZKA!

Wyjawiamy prawdę: te filmy nie powstaną!

Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Anna Seniuk, Jan Nowicki, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Jarosław Boberek, Magdalena Schejbal, Tomasz Schimscheiner, Tomasz Sapryk i Rafał Królikowski. Wyjawili, że 5 filmów, w których mieli zagrać, nigdy nie trafi do kin.
1 ... 3 4 5 6 7 ... 13
Copyright © 2007-2020