Aktualności

1 2 3 4 5 6 ... 12

Noriaki Kasai ufundował indeks

Siedmiokrotny olimpijczyk i sześciokrotny medalista mistrzostw świata pomógł 10-letniej Wiktorii, jednej z 2000 dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, siostrzanego projektu SZLACHETNEJ PACZKI.

DB Schenker Logistics– szlachetna logistyka

Współpraca partnerska z DB Schenker Logistics to gwarancja dostarczenia paczek do potrzebujących rodzin w trakcie weekendu finałowego 15 edycji SZLACHETNEJ PACZKI.

Kurierzy do zadań specjalnych

W jeden weekend Paczka dotarła do 20 771 polskich domów. Takie wyniki osiąga się również dzięki sprawnej logistyce. Kurierzy GLS stanęli na wysokości zadania!

Przekraczanie granic: kraju i swoich własnych

WIOSNA współorganizatorem międzynarodowego projektu „Up-Skilling Europe” WIOSNA - to czas nowych i cennych doświadczeń!

Gwarancja bezpieczeństwa danych osobowych

ODO 24 sp. z o.o., eksperci od ochrony danych osobowych, to partner merytoryczny Stowarzyszenia WIOSNA, który umiejętnie łączy różne sposoby mądrego pomagania.

Ks. Jacek: Nie róbcie postanowień noworocznych!

– Robienie postanowień noworocznych jest jak chodzenie na zakupy będąc głodnym. To głupie! Więc w Sylwestra wrzućcie na luz! – wyjątkowe życzenia noworoczne składa Polakom ks. Jacek WIOSNA Stryczek – przywódca SZLACHETNEJ PACZKI.

Rekord SZLACHETNEJ PACZKI 2015

Mamy nową przedświąteczną tradycję! W ten weekend SZLACHETNA PACZKA połączyła blisko milion Polaków, a wartość pomocy przekazanej w paczkach sięgnęła 54 milionów złotych. Tym samym Paczka na dobre stała się tradycją przedświąteczną Polaków.

Wystartowała Szlachetna Fala

Kibice, piłkarze, autorytety sportowe i wszystkie Kluby Ekstraklasy połączyły siły, by uruchomić po raz pierwszy w historii SZLACHETNĄ FALĘ. W ten sposób sportowcy dali sygnał całej Polsce, aby dołączyć do SZLACHETNEJ PACZKI.
1 2 3 4 5 6 ... 12
Copyright © 2007-2019