Aktualności

1 2 3 4 ... 13

DROGI STUDENCIE/ABSOLWENCIE! POZWÓL SWOJEJ KARIERZE ROZKWITNĄĆ!

Już w najbliższych dniach – 17 i 18 kwietnia zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Pracy - 4 sfery Kariery, organizowanych przez Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Ekonomicznego.

enova365, czyli WIOSNA przez cały rok

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz rosnącą skalą i zasięgiem realizowanych projektów Stowarzyszenie WIOSNA stanęło przed koniecznością wdrożenia systemu informatycznego, który pozwoliłby sprawnie zarządzać równocześnie ludźmi, organizacją i jej finansami. – System ERP enova365 firmy Soneta okazał się dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy – mówi Wojciech Kmiecik, wiceprezes zarządu WIOSNY.

TYMBARK WSPIERA AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. 5 ZŁ ZA KAŻDE „PROFILOVE”

„Oddaj ProfiLove” – to nazwa wspólnej akcji Tymbarku i Akademii Przyszłości. Za każdego użytkownika Facebooka, który do 21 grudnia doda do swojego zdjęcia profilowego dedykowaną nakładkę, firma przekaże Akademii 5 zł

Zostań SuperW! Ruszyła rekrutacja do Paczki i Akademii

Wystartowaliśmy z rekrutacją 13 500 SuperW – wolontariuszy, bez których pomoc nie dotrze do potrzebujących dzieci i rodzin. Zgłoś się do wybranego projektu – SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – na stronie www.superw.pl.

Klub Filantropa na niesamowitym koncercie!

Po kwietniowym festiwalu Misteria Paschalia, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Klub Filantropa SZLACHETNEJ PACZKI znów łączą siły. Już 24 maja w Krakowie obędzie się koncert zjawiskowej Diany Damrau, na który w sposób szczególny są zaproszeni członkowie Klubu Filantropa.

Rok z Krakowskim Biurem Festiwalowym

14 Festiwal Misteria Paschalia to przestrzeń dla miłośników sztuki i piękna. Nic dziwnego, że wydarzenie to łączy jego organizatora, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Klub Filantropa SZLACHETNEJ PACZKI.
1 2 3 4 ... 13
Copyright © 2007-2020