O TWÓRCY SZLACHETNEJ PACZKI

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek – ksiądz, filozof i myśliciel, społecznik, buntownik.

Od 2001 prezes Stowarzyszenia WIOSNA, które realizuje SZLACHETNĄ PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI oraz kilkadziesiąt innych projektów. Od 1995 roku aż do dzisiaj duszpasterz akademicki. Prowadzi Wspólnotę Indywidualności Otwartych i Męską Stronę Rzeczywistości – na co dzień żyje otoczony setkami młodych ludzi. Pomysłodawca EKSTERMALNEJ DROGI KRZYŻOWEJ. Ekspert w obszarze reklamy, marketingu, HR, PR, zarządzania, rozwoju, biznesu. Lubi ludzi, choć jest raczej samotnikiem.

POZNAJ KSIĘDZA JACKA WIOSNĘ STRYCZKA

BUNTOWNIK


Buntuje się przeciwko stereotypom. Szuka prawdy. Jest gotowy przemyśleć wszystko.

Co już przemyślał:
- że jest mądra i głupia pomoc
- że należy się chwalić a chowanie się po kątach jest głupie
- że lepiej zarabiać, niż się prosić
- że lepiej być w związku, niż nie być


MYŚLICIEL

Działa w Strefie Podwyższonego Sensu, nie akceptuje bezmyślności. Ciągle testuje swoje ideały w realnym świecie, działa skutecznie i inteligentnie. Wydał swoją pierwszą książkę o pieniądzach. Ma już przemyślane: związki, lubię ludzi, chrześcijaństwo, biznes, męskość, kobiecość, rozwój i wiele innych.


POGROMCA BIEDY

Nie zgadza się na to, jak jest i ma wizję lepszego świata, do której dąży. Chce, żeby wszyscy ludzie radzili sobie w życiu. Walczy z biedą! Walczy, łącząc biednych i bogatych, oraz ucząc wszystkich jak zarabiać więcej.


CZŁOWIEK Z KRAWĘŻNIKA

Ks. Jacek zbudował swoje życie na doświadczeniach. Nie boi się ludzi i wchodzi do ich świata. Nie boi się siebie i dużo czasu spędza sam. Jak jest w podróży, to najczęściej żywi się kefirem. 60 dni w roku jeździ samochodem, a 300 na rowerze. Jakimś cudem wszedł na Matterhorn. Na Mont Kenya (5199 m n.p.m.) już wbiegł. Obecnie chodzi po górach z rowerem.

Copyright © 2007-2019