VolunCET – trzecie międzynarodowe spotkanie w Rzymie (Włochy)

VolunCET – trzecie międzynarodowe spotkanie w Rzymie (Włochy)

W dniach 15 do 18 września, pięć partnerskich organizacji z projektu VolunCET spotkało się w Rzymie (Włochy) na trzecim spotkaniu partnerskim.

Celem projektu jest umożliwienie dotarcia do wysokiej jakości materiałów dla Koordynatorów Wolontariatu poprzez stworzenie pierwszego, wielojęzykowego e-learningu dla Koordynatorów Wolontariatu w Europie..

Przedstawiciele organizacji wykorzystali to spotkanie projektowe, aby wymienić się opiniami na temat treści opracowanych szkoleń on-line i udzielić rekomendacji dotyczących ulepszenia materiałów szkoleniowych. Spotkanie służyło również przygotowaniom do kolejnych działań w projekcie – testowaniu materiałów szkoleniowych on-line przez Koordynatorów Wolontariatu z pięciu krajów, które rozpocznie się w październiku.

Projekt jest finansowany z programu Unii Europejskiej Erazmus+ i jest wspólną inicjatywą: andaluzyjskiej platformy wolontariatu (Hiszpania), Stowarzyszenia WIOSNA (Polska), SPORTUNION Tirol (Austria), Portugalskiej Konfederacji Wolontariatu (Portugalia) i SPES (Włochy).

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę projektu: www.voluncet.eu

Zdjęcia:

Copyright © 2007-2020