Kurierzy do zadań specjalnych

W jeden weekend Paczka dotarła do 20 771 polskich domów. Takie wyniki osiąga się również dzięki sprawnej logistyce. Kurierzy GLS stanęli na wysokości zadania!


Po raz kolejny w tej edycji do naszych działań dołączyli kurierzy General Logistics Systems Poland. W ten najgorętszy grudniowy weekend, przewozili prezenty z miejsc, gdzie znaleźli się darczyńcy, do rejonów, w których czekały na nie najbardziej potrzebujące rodziny. Według naszych danych kurierzy General Logistics Systems Poland przewieźli ponad 650 szlachetnych przesyłek. Znalazły się w nich rzeczy, wydaje się bardzo podstawowe, ale niezbędne do codziennego życia: żywność, środki chemiczne, odzież, ale nie zabrakło również kilku pralek oraz lodówek.


Dodatkowo, kurierzy GLS dotarli z prezentami do rodzin, dla których pomoc wcześniej przygotowali m.in. Anna Lewandowska, Agnieszka i Ula Radwańskie, Olimpijczycy, PZPN oraz aktorzy serialu „Druga szansa”.


Co dalej?


Finał SZLACHETNEJ PACZKI to nie koniec zapraszania Polaków do pomagania. Z danych TNS Polska wynika, że co jedenasty Polak chce wziąć udział w SZLACHETNEJ PACZCE, a my wciąż poszukujemy osób, które chciałyby zrobić dobry uczynek. Poszukujemy darczyńców, którzy mogliby pomóc dzieciom w ramach siostrzanego projektu SZLACHETNEJ PACZKI - AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, szukamy też Filantropów, czyli osób, które chciałyby regularnie wspierać Paczkę finansowo. To dzięki nim projekt może stabilnie rozwijać się i mądrze pomagać potrzebującym. Tutaj możesz znaleźć też inne sposoby na walkę z biedą – wybierz idealny dla siebie.

Jeśli chcesz dołączyć do nas wraz ze swoją firmą - napisz do nas:

Copyright © 2007-2020