Projekt blogerów dla Akademii Przyszłości

Co łączy blogi takie jak Style Digger i Finanse bardzo osobiste z kanałami youtube: Kto Wie Ten Wie, czy Po Cudzemu? To proste! Talent aktorski, dobre serce i chęć zmieniania świata!

Zaprosiliśmy znanych blogerów i youtuberów do nagrania spotów video, w których mówią głosem dzieci - a dokładnie małych podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Mają Wam do przekazania coś bardzo ważnego.

Zobacz sam!Wszystkie wypowiedzi wykorzystane w spotach są prawdziwe i pochodzą z tegorocznych zgłoszeń dzieci do Akademii.

- Należy troszczyć się o innych. Szczególnie o tych, którzy nie potrafią zatroszczyć się o siebie. Dzieci nie potrafią - mówi Konrad Kruczkowski, autor bloga haloziemia.pl - AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pozwala dzieciom uwierzyć w siebie. Zaczynają wierzyć, czasami wbrew znanemu sobie światu, że są ważne. I to jest wielki przywilej dla darczyńcy, że może powiedzieć wybranemu dziecku: jesteś dla mnie ważny - dodaje bloger.

Wystąpili:

Joanna Glogaza, blog Style Digger
Marcin Iwuć, blog Finanse bardzo osobiste
Konrad Kruczkowski, blog Halo Ziemia
Karol Paciorek, youtuber Kto Wie Ten Wie
Natalia Tur, blog Nishka
Arlena Witt, youtuberka Po Cudzemu

Montaż i zdjęcia: Łukasz Gaffling
Sesja foto: Agnieszka Wanat

Już dziś wybierz dziecko z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i pomóż mu pokonać szkolne porażki!

___

Wciąż możesz pomagać z Paczką na wiele sposobów:

- Zostań Aniołem dla wybranego dziecka z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i spraw, że zacznie sobie radzić w życiu. WYBIERAM DZIECKO >>


- Dołącz do grona Przyjaciół - Filantropów, czyli osób, które chcą regularnie wspierać Paczkę finansowo. To dzięki nim projekt może rozwijać się i mądrze pomagać potrzebującym. WPŁACAM REGULARNIE >>

Wejdź na
www.szlachetnapaczka.pl i poznaj inne sposoby na mądre pomaganie!

Copyright © 2007-2020