Mistrzowie sportu zakochani w Paczce

Lewandowski, Radwańskie, Włodarczyk, Majewski, Małachowski i Stoch. Plejadę polskich gwiazd sportu połączyła SZLACHETNA PACZKA!

W Paczkę od lat angażują się najwybitniejsi polscy sportowcy. W 2013 roku do Drużyny Paczki dołączył sam Cristiano Ronaldo. Tylko w tegorocznej – 15. edycji projektu - pomoc dla potrzebujących rodzin przygotowali już: Robert Lewandowski wraz z Reprezentacją Polski w piłce nożnej, Agnieszka i Ula Radwańskie, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Piotr Małachowski i Kamil Stoch!
- Jako sportowcy znamy smak porażki, dlatego chcemy zarażać potrzebujących duchem walki. I dać im siłę do podnoszenia się po życiowych tragediach – wyjaśnia Tomasz Majewski, który już po raz 6. przygotował paczkę.

Stoch: Nie traćcie ducha walki

Kamil Stoch wraz z młodymi skoczkami z Klubu Sportowego Eve-nement Zakopane przygotował SZLACHETNĄ PACZKĘ dla małżeństwa z trójką dzieci. – Razem z żoną chcemy zaszczepić w nich chęć niesienia pomocy innym – powiedział Stoch.
Był taki czas, że Kamil Stoch przegrywał konkurs za konkursem. Ciągle słyszał "masz talent, ale czegoś ci brakuje". Nie poddał się i wytrwale dążył do swoich zwycięstw. - Wierzę, że w życiu tak jak w sporcie, wiara i wytrwałość w końcu zaowocują wygraną. Nie traćcie ducha walki - tego życzę wszystkim tym, którzy dzisiaj są w trudnym momencie swojego życia – powiedział skoczek. Na koniec zaapelował: - Zapraszam wszystkich Polaków do pomagania ze SZLACHETNĄ PACZKĄ. zaprasza kolejne osoby – dołączyła do niego jego żona, Monika Pyrek, a w tym roku – Anita Włodarczyk oraz Piotr Małachowski. Siostry Radwańskie zaangażowały się po raz pierwszy w AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI.

Olimpijczycy przygotowali paczkę dla młodego małżeństwa i ich 7-letniej córeczki Amelki. W ich życiu problemy zaczęły się od choroby i wypadku pana Marcina, który przez swój stan zdrowia stracił pracę. - Imponuje mi to, że mimo młodego wieku i przeciwności, ci państwo są silni i walczą o szczęście dla swojego dziecka – mówi Piotr Małachowski. - Sam jestem rodzicem i wyobrażam sobie, jak musi być trudno, kiedy pojawiają się problemy ze zdrowiem i strach o przyszłość – dodał.

Siostry Radwańskie już 5 lat z Paczką

64-letnia pani Zofia samotnie wychowuje wnuczka, którego pasją jest sport. Jego mama odeszła. To dla nich pomoc w tym roku przygotowały siostry Radwańskie. - Bardzo się cieszymy, że teraz jesteśmy w Polsce i możemy im pomóc. Chcemy, żeby te prezenty dały im nadzieję na to, że będzie lepiej – powiedziała Agnieszka Radwańska.
Agnieszka i Ula angażują się w SZLACHETNĄ PACZKĘ już od 5 lat. Jednak w tym roku po raz pierwszy pomogły także 10-letniemu Krystianowi i ufundowały mu Indeks AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Akademia to siostrzany projekt Paczki, który pomaga najmłodszym pokonać szkolne porażki i uczy ich zaradności - Jest opłatek wigilijny, są prezenty - jest i SZLACHETNA PACZKA. To już dla nas taka tradycja przedświąteczna.

To daje radość

- Pomaganie ze SZLACHETNĄ PACZKĄ daje radość, bo robimy to z myślą o kimś konkretnym – podkreśla Anita Włodarczyk. - Dlatego zachęcamy wszystkich do zaangażowania się. Jeśli połączycie siły z najbliższymi lub znajomymi, możecie zrobić coś naprawdę wyjątkowego i zmienić czyjeś życie – dodała.


___

Wciąż możesz pomagać z Paczką na wiele sposobów:

- Zostań Aniołem dla wybranego dziecka z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i spraw, że zacznie sobie radzić w życiu. WYBIERAM DZIECKO >>


- Dołącz do grona Przyjaciół - Filantropów, czyli osób, które chcą regularnie wspierać Paczkę finansowo. To dzięki nim projekt może rozwijać się i mądrze pomagać potrzebującym. WPŁACAM REGULARNIE >>

Wejdź na
www.szlachetnapaczka.pl i poznaj inne sposoby na mądre pomaganie!

Copyright © 2007-2020