Rusza nowy cykl spotkań z ks. Jackiem!

Rzuć wszystko, co robisz! Założyciel SZLACHETNEJ PACZKI - ks. Jacek WIOSNA Stryczek - rusza w Polskę i zaprasza na spotkania o pieniądzach. Odkryjesz głębszy sens w ich zarabianiu i dowiesz się, jak zostać milionerem. Jeszcze żaden polski ksiądz nie mówił tak o zarabianiu.

Strefa Podwyższonego Sensu: Pieniądze - pod tym hasłem odbędzie się cykl spotkań z ks. Jackiem Stryczkiem - założycielem SZLACHETNEJ PACZKI i autorem bestsellera Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa powieść o biedzie i zarabianiu. Ksiądz Stryczek chce uczyć Polaków przedsiębiorczości i umiejętności radzenia sobie w życiu. To jeden z jego sposobów na walkę z biedą.

SZLACHETNEJ PACZCE przyświeca idea Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. - Pragniemy, aby na nowo połączyła Polaków - wyjaśnia ks. Stryczek. - Naszą wizją jest kraj, w którym każdy człowiek radzi sobie w życiu, a gdy jeden upada, reszta jednoczy się, by mu pomóc. Tak, żeby powstał i znowu wygrywał. Dlatego walczymy o etos przedsiębiorczości. W tym roku z jeszcze większą pasją chcemy pomagać ludziom w stawaniu się indywidualnościami. I tak narodził się pomysł na cykl spotkań o pieniądzach - dodaje autor.

Dlaczego to strzał w 10?

- To spotkanie PRZEWARTOŚCIUJE TWOJE myślenie o pieniądzach. Zobaczysz głębszy sens w ich zarabianiu i dowiesz się, jak zostać milionerem.
- ZASKOCZY CIĘ ŚWIEŻOŚĆ w interpretowaniu Pisma Świętego na miarę XXI wieku. Nikt nigdy przez pryzmat Ewangelii nie spojrzał w ten sposób na pieniądze i biznes.
- ODKRYJESZ PRAWDĘ na temat biedy i ubóstwa w Polsce. Książka obali wszystkie mity i stereotypy, jakie masz w głowie na ich temat.
- POZNASZ TAJEMNICĘ człowieka, przy którym wszyscy stają się bogatsi. Ta lektura NAKRĘCI CIĘ na zmiany w Twoim życiu.

ZAPRASZAMY DO ODBIORU BILETÓW (liczba miejsc ograniczona):

18.11.15 r. – Kraków, sala Mehoffera, g. 19:00 Pobierz darmowe zaproszenie.
24.11.15 r. – Katowice Pobierz darmowe zaproszenie.
25.11.15 r. – Rzeszów Pobierz darmowe zaproszenie.
08.12.15 r. – Warszawa, Stadion Narodowy, g. 19:00 Pobierz darmowe zaproszenie.
15.12.15 r. – Wrocław Pobierz darmowe zaproszenie.
16.12.15 r. – Poznań Pobierz darmowe zaproszenie.
08.01.16 r. – Chrzanów Pobierz darmowe zaproszenie.
22.01.16 r. – Łódź Pobierz darmowe zaproszenie.

15. urodziny Paczki

12 000 wolontariuszy. 30 000 odwiedzonych rodzin. 620 rejonów w Polsce. 15 lat mądrej pomocy. SZLACHETNA PACZKA walczy z biedą na wiele sposobów. To ogólnopolski projekt pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Tylko w 2014 roku Paczka połączyła niemal 1 000 000 Polaków, przekazując pomoc o wartości ponad 41 mln złotych.


Nie chcemy prezentów.

Wejdź na
www.15latpaczki.pl i pomóż nam dalej działać.

***

SZLACHETNA PACZKA od 15 lat walczy z biedą na wiele sposobów. Wybierz swój:

Leć walczyć z biedą! Zostań wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI
Wpłyń na kształt Paczki i Akademii w swojej miejscowości. Zostań Inwestorem Społecznym
Dołącz do Przyjaciół Paczki i bądź z nią przez cały rok!
Jeśli bierzesz ślub, podziel się Waszą miłością i pomóż dziecku

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Copyright © 2007-2020