Naucz dzieci wygrywać!

„Bende mondry”, „Sce zostać prezydentem”, „Pujde na studia”- dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, mimo trudnego startu, walczą o swoje marzenia. Możesz im w tym pomóc! Podopieczni z Bydgoszczy, Torunia, Kielc, Lublina, Mysłowic, Poznania, Sanoka i Sosnowca wciąż czekają na swoich osobistych Tutorów!

Piotrek stwierdził, że „strasznie trudna ta nauka, ale w sumie fajna”, Mateusz dostał się do profilowanego gimnazjum z pozytywnymi wynikami, a Kinga wzięła udział w matematycznym konkursie i zdecydowała się nawet na publiczne wystąpienie przed klasą.

Jak to się stało? W życiu każdego z nich pojawił się ktoś, kto im w tym pomógł. Tym kimś był Tutor.

Podejmij wyzwanie


Zmiany w życiu tych dzieci nie nastąpiły jednak z dnia na dzień. Asia – tutorka z Białegostoku wspomina swój udział w wolontariacie, jako jedno z największych w życiu doświadczeń. Bo to nie taka łatwa sprawa. To wejście w pewną strefę – strefę wyzwań, z których największym jest zmierzenie się z trudną sytuacją dziecka i wzięcie za niego odpowiedzialności oraz zachęcenie do wspólnej pracy.

Asi nie sprawiło to jednak problemu. To roześmiana studentka z otwartą i pełną pomysłów głową. Dziewczyna, która wszystko co robi, to z godną pozazdroszczenia pasją i chęcią oraz niesamowitym efektem. Dlatego postanowiła podjąć wyzwanie.

Możesz, tak jak Asia, zostać Tutorem i pomóc uwierzyć w siebie potrzebującym tego dzieciom. www.zostantutorem.pl

Od porażek do sukcesów

Podczas wspólnej pracy Tutor ośmiela dziecko, jednocześnie motywując do nazywania swoich marzeń i dzielenia się nimi. Dopinguje i rozwija jego kreatywność, rozbudza ambicję, na której buduje odwagę do decydowania o własnym życiu. Przenosi je od porażki do sukcesu – ucząc wyznaczać cele i z determinacją do nich dążyć. Po pokonaniu tej drogi dziecko samodzielnie kreuje własną rzeczywistość: zaczyna w siebie wierzyć i marzyć o przyszłości. Wie, kim chciałby być, a jeśli jeszcze nie – to wie, jak do tego dążyć.

***

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek wymyślił to dla swoich Przyjaciół. Zapraszamy Cię do Klubu WIOSNA i Przyjaciele: www.akademiaprzyszlosci.org.pl/wip

Copyright © 2007-2020