Spotkanie partnerskie w WIOŚNIE

W dniach 6-9 grudnia odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia WIOSNA drugie spotkanie partnerskie w ramach projektu „WIOSNA Liderów”.

Przedstawiciele Platformy Wolontariatu wraz z pracownikami WIOSNY Andaluzji wzięli udział we wspólnych spotkaniach, warsztatach i dyskusjach. Podsumowano dotychczasowe działania i sukcesy w ramach projektu. Spotkanie było okazją do wymiany wiedzy i dzielenia się dobrymi praktykami w kontekście minionych i przyszłych wydarzeń projektowych.

W dniu 8 grudnia eksperci z organizacji Partnera mieli ponadto okazję, aby uczestniczyć w finale akcji społecznej SZLACHETNA PACZKA. Przyglądali się pracy wolontariuszy i liderów społecznych, którzy w tym dniu organizowali pomoc dla najbardziej potrzebujących.
To było niezwykłe inspirujące spotkanie, podczas którego zobaczyliśmy, jak wspaniale procujecie i pomagacie- podsumował Prezydent PAV Manuel Garcia.

W kolejnym etapie projektu przystąpimy do jego ewaluacji i podsumowania współpracy partnerskiej. Jej głównymi osiągnięciem bez wątpienia jest wspólna realizacja projektu wzbogacona o cenne doświadczenia Partnera. Wymiana wiedzy i doświadczenia, wzajemne inspiracje i wspólne zarządzania projektem stanowią dodatkową wartość projektu.

Projekt „WIOSNA Liderów” jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.Zdjęcia:

zal
Copyright © 2007-2020