Aktualności

1 2 3 4 5 6 ... 13

Ks. Jacek i Prezydent Duda - o czym rozmawiali?

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek spotkał się w czwartek z Prezydentem RP Andrzejem Dudą. Do rozmowy doszło z inicjatywy głowy państwa.

Takiej Gali jeszcze nie było

W piątek, 15. stycznia warszawski Klub Stodoła pękał w szwach! Zgromadzili się w nim ludzie, dzięki którym SZLACHETNA PACZKA dotarła z impulsem do zmiany życia do prawie 21 000 rodzin w potrzebie.

Noriaki Kasai ufundował indeks

Siedmiokrotny olimpijczyk i sześciokrotny medalista mistrzostw świata pomógł 10-letniej Wiktorii, jednej z 2000 dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, siostrzanego projektu SZLACHETNEJ PACZKI.

DB Schenker Logistics– szlachetna logistyka

Współpraca partnerska z DB Schenker Logistics to gwarancja dostarczenia paczek do potrzebujących rodzin w trakcie weekendu finałowego 15 edycji SZLACHETNEJ PACZKI.

Kurierzy do zadań specjalnych

W jeden weekend Paczka dotarła do 20 771 polskich domów. Takie wyniki osiąga się również dzięki sprawnej logistyce. Kurierzy GLS stanęli na wysokości zadania!

Przekraczanie granic: kraju i swoich własnych

WIOSNA współorganizatorem międzynarodowego projektu „Up-Skilling Europe” WIOSNA - to czas nowych i cennych doświadczeń!

Gwarancja bezpieczeństwa danych osobowych

ODO 24 sp. z o.o., eksperci od ochrony danych osobowych, to partner merytoryczny Stowarzyszenia WIOSNA, który umiejętnie łączy różne sposoby mądrego pomagania.

Ks. Jacek: Nie róbcie postanowień noworocznych!

– Robienie postanowień noworocznych jest jak chodzenie na zakupy będąc głodnym. To głupie! Więc w Sylwestra wrzućcie na luz! – wyjątkowe życzenia noworoczne składa Polakom ks. Jacek WIOSNA Stryczek – przywódca SZLACHETNEJ PACZKI.
1 2 3 4 5 6 ... 13
Copyright © 2007-2020