AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to unikatowy program, w którym konkretny człowiek otacza opieką konkretne dziecko. Wolontariusz – tutor, który na cotygodniowych zajęciach poświęca mu swój czas i uwagę, dzięki czemu dziecko dowiaduje się, że jest ważne i wyjątkowe oraz Darczyńca -„tajemniczy opiekun”, który przez cały rok wspiera dziecko. Jest dla niego „latarnią”, która oświetla mu drogę do sukcesu w szkole, a później w życiu. Jest „kibicem”, który trzyma kciuki za jego zwycięstwa.

INWESTYCJA BEZPIECZNIEJSZA NIŻ ZŁOTO TO INWESTYCJA W DZIECKO.

www.akademiaprzyszlosci.org.pl

Komu pomaga AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI?

Rodzice nie mieli czasu nauczyć Pawła liczyć, Adam po śmierci taty przestał się uczyć, Karolina bardzo boi się pójść do tablicy.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomaga właśnie takim dzieciom jak Paweł, Adaś czy Karolina. Dzieciom w potrzebie. Tym, które słyszą od innych „nie rokujesz!”, „będziesz nikim!” Dzieciom, które mimo młodego wieku, mają za sobą trudną historię. Dzieciom, które potrzebują nie tyle rzeczy, co człowieka.

W jaki sposób AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomaga dzieciom?

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI nie zmienia świata, w którym żyje dziecko, ale daje mu siłę by potrafiło sobie w nim poradzić. Dlatego stworzyliśmy System Motywatorów Zmiany - unikatową metodologię pracy z dzieckiem, nakierowaną na przemianę myślenia dziecka o sobie samym.

To dzięki niej w ciągu 10 lat pomogliśmy bezpośrednio 5981 dzieciom i spędziliśmy z nimi 314 003 godzin, czyli prawie 36 lat!

Jednym z elementów Systemu są cotygodniowe zajęcia dziecka z osobistym tutorem – wolontariuszem, który pomaga mu nie tylko w nauce, ale przede wszystkim wzmacnia jego samoocenę. Po każdych zajęciach wolontariusz wpisuje osiągnięcia swojego ucznia do Indeksu Sukcesów.

Nasz System działa! Według badań 74% dzieci poprawiło swoje wyniki w nauce, 63% poznało swoje mocne strony, a 65% zwiększyło swoją motywację do nauki


Ufunduj Indeks! Pomóż dzieciom w drodze do sukcesu!


Przeczytaj więcej na www.akademiaprzyszlosci.org.pl


Copyright © 2007-2014  •  Wykonanie: INVENTOR Multimedia