Aktualności

1 ... 7 8 9 10 11 ... 13

SZLACHETNA PACZKA - wyniki 2014

Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI w miniony weekend dostarczyli pomoc do 19 580 potrzebujących rodzin – osób starszych, samotnych, rodzin wielodzietnych, czyli do około 76 746 osób.

Papież Franciszek zrobił SZLACHETNĄ PACZKĘ

Papież Franciszek dołączył do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI. Przygotował pomoc dla małżeństwa wychowującego ośmioro dzieci. Napisał również do rodziny osobisty list, który w imieniu Papieża przekazał nuncjusz apostolski - Celestino Migliore.

Siostry Radwańskie dla Paczki

- Co roku angażujemy się w Paczkę i zawsze staramy się przygotować konkretną pomoc dla rodziny. To ogromna radość, kiedy możemy komuś pomóc! – mówi Agnieszka Radwańska.

Lewandowscy wybrali rodzinę

Robert Lewandowski oprócz tego, że wygrywa na boisku, pomaga razem ze SZLACHETNĄ PACZKĄ wygrać w życiu potrzebującym! W tym roku z żoną Anną przygotowali pomoc dla Pani Weroniki – matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci.

Polska bieda: 8 zł na miesiąc

Szukali biedy, tej prawdziwej. Dotarli do ludzi, którzy przez miesiąc utrzymują rodzinę za 300 zł za osobę, tyle ile przeciętny palacz wydaje na papierosy w miesiąc.

Miłość, która przetrwała zimę na worku ziemniaków

Antoni i Domicela są po 70-tce, Największa próba związku? Jedną zimę przeżyli mając tylko worek ziemniaków.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI ma nowego patrona!

Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka dołączył do drużyny AKADEMII i już po raz kolejny objął program patronatem honorowym.

Anna Mucha z łopatą

Anna Mucha dołączyła do SZLACHETNEJ PACZKI i rozpoczęła kompletowanie prezentu dla potrzebującej rodziny.
1 ... 7 8 9 10 11 ... 13
Copyright © 2007-2020