Aktualności

1 ... 6 7 8 9 10 ... 13

EKSTREMALNY KSIĄDZ - nowy pomysł ks. Stryczka

Znasz księdza, który nigdy nie odpuszcza? Takiego, który jest aktywny i ciągle stawia sobie nowe wyzwania? Już teraz możesz zgłosić go do nowego projektu – EKSTREMALNY KSIĄDZ!

Warto być ciągle zakochanym!

- Zakochanym życzę tego, czego chyba najbardziej nie lubią – odkrycia, że ten drugi człowiek jest zupełnie inny niż wy – z ks. Jackiem WIOSNĄ Stryczkiem rozmawiamy o zakochaniu i poszukiwaniu miłości.

Jacek Stryczek: Uczę ludzi jak posiadać

- Duże pieniądze sprawdzają człowieka pod dwoma względami: czy jest sprawczy i czy potrafi sobie poradzić z pokusami. Człowiek efektywny, który nie dał się skusić pieniądzom, może zajmować ważną pozycję w Królestwie Niebieskim - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek.

Nie rób paczki w przyszłości!

Co zrobić, by w przyszłości SZLACHETNA PACZKA nie była potrzebna? Już dziś możesz dokonać inwestycji, która sprawi, że kiedyś mniej rodzin będzie korzystało z paczkowej pomocy.

DB Schenker Logistics: Paczka może zmienić życie

20 tysięcy pokonanych kilometrów w jeden weekend, kilkadziesiąt ciężarówek, kilkuset zaangażowanych pracowników – to wszystko wydarzyło się podczas tegorocznego finału SZLACHETNEJ PACZKI dzięki DB Schenker Logistics!!!

Nowoczesne maszyny drukujące w dobrym celu!

Optymalizacja kosztów, raportowanie i wygoda użytkowania. Dzięki nowoczesnym maszynom wielofunkcyjnym udostępnionym przez firmę ARCUS, pracownicy Stowarzyszenia WIOSNA mogą korzystać z urządzeń o najwyższym standardzie!

Siódemka: pomoc, to nie tylko transport

Kilkaset przewiezionych paczek, tysiące pokonanych kilometrów i kilkadziesiąt kurierów w całej Polsce. Siódemka (Grupa DPD) kolejny raz nie zawiodła i razem z nami dała tysiącom rodzin nadzieję na lepsze jutro!

Microsoft: technologia wspiera osiąganie sukcesów

Od rekordu do rekordu! Ten rok to dla nas prawdziwy kiermasz wyzwań. Nasze działania docenione zostały przez firmę Microsoft, która przekazała nam rekordowy grant o wartości 1 mln dolarów!
1 ... 6 7 8 9 10 ... 13
Copyright © 2007-2020