Aktualności

1 ... 5 6 7 8 9 ... 13

Kei.pl – dziękujemy za wsparcie!

Centrum danych Kei.pl przez wiele lat wspierało AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI, dbając o jej mocne strony WWW. Dzięki tej współpracy projekt działa sprawnie w całej Polsce.

PRotony 2015: Paczka wygrywa podwójnie!

Członkowie wiosennego zespołu promocyjnego zwyciężyli w dwóch kategoriach najbardziej prestiżowego konkursu w branży PR - PRotony 2015.

Ostatnia szansa dla nowoczesnej Firmy!

Projekt 50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni, to kolejna propozycja Stowarzyszenia WIOSNA, które specjalizuje się w mądrej pomocy. Jeszcze do 15 maja firmy z województwa małopolskiego mogą zgłaszać się, aby zyskać opłaconego, wykwalifikowanego stażystę.

Nie spałam od 3 nad ranem!

14 kwietnia wręczyliśmy nagrody w konkursie „Kim chcesz zostać w przyszłości?”, który współorganizowaliśmy razem z naszym partnerem strategicznym TK Maxx.

Ksiądz Jacek napisał pierwszą książkę

- Napisałem tę książkę po to, by zdopingować Czytelników do wzięcia życia w swoje ręce – mówi Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek o swojej książce, która 23. kwietnia trafi do księgarń.

Nowa perspektywa

Żona zostawiła go z dnia na dzień. Nie mógł podjąć pracy na cały etat, bo musiał zająć się dziećmi. Na szczęście nie został sam, wokół znaleźli się dobrzy ludzie!

Ks. Stryczek Gentlemanem Roku!

Twórca SZLACHETNEJ PACZKI został laureatem Nagrody Gentleman Roku 2014. – Wyróżnienie zdobył jako twórca nowego, współczesnego wzorca dżentelmena, opartego na męskości i prawdziwych wartościach.

Krzyżowy survival, czyli kilka słów o EDK

Czternaście stacji. Zazwyczaj kojarzą nam się z chłodnymi, wiosennymi wieczorami w kościelnych ławkach. Niektórzy jednak przeżywają je bardziej... ekstremalnie!
1 ... 5 6 7 8 9 ... 13
Copyright © 2007-2020