Nie spałam od 3 nad ranem!

14 kwietnia wręczyliśmy nagrody w konkursie „Kim chcesz zostać w przyszłości?”, który współorganizowaliśmy razem z naszym partnerem strategicznym TK Maxx.

We wtorkowe popołudnie do głównego biura TK Maxx wszyscy goście przybyli punktualnie. Od progu cała załoga czekała z uśmiechami, aby przywitać laureatów konkursu „Kim chcesz zostać w przyszłości?”.

Na początku wśród małych gości, którzy odwiedzili TK Maxx wyczuwalna była lekka trema. Jedna z laureatek przyznała, że nie spała od 3 nad ranem! A było na co czekać. W konkursie zostało nagrodzonych 9 najciekawszych prac przygotowanych przez dzieci ze wsparciem swoich tutorów. Każdy laureat otrzymał dyplom i nagrodę. Uśmiechom, radości i poczucia dumy nie było końca. Każde dziecko czuło się zwycięzcą – i tak rzeczywiście było!

W konkursie wzięło udział 117 dzieci, które pod czujnym okiem tutorów przygotowały prace w trzech kategoriach: opowiadanie, film oraz zdjęcie.Kto wygrywa?

W konkursie „Kim chcesz zostać w przyszłości?” zwyciężyli:

1. W kategorii opowiadanie:

I miejsce – Natalia Sopyła; tutor: Aneta Cichoń
II miejsce – Patryk Jóźwiak; tutor: Adrianna Graczyk
III miejsce – Katarzyna Drobisz; tutor: Marta Chruszczewska

2. W kategorii film:

I miejsce – Oliwia Rosa; tutor: Marcelina Lenkowska
II miejsce – Paweł Słonka; tutor: Anna Lenard
III miejsce – Kamil Kustra; tutor: Natalia Chabińska

3. W kategorii zdjęcie:

I miejsce – Adrian Krawczak; tutor: Agata Doroba
II miejsce – Kacper Brodziak; tutor: Natalia Kryszak
III miejsce – Aleksandra Gendek; tutor: Anna JakubekTo jeszcze nie koniec

Po prezentacji zwycięskich prac i wręczeniu nagród na dzieci i ich tutorów czekała niespodzianka! Pracownicy TK Maxx zaprosili ich do zwiedzenia sklepu, biura i magazynu. Okazało się, że podopieczni znaleźli się we właściwym miejscu i czasie. Właśnie w magazynie pojawiła się nowa dostawa, która nie była jeszcze dostępna w sklepach. Dzieci mogły zobaczyć ją jako jedne z pierwszych osób i przymierzyć torebki, kapelusze, buty… Podopieczni AKADEMII z gracją i wdziękiem wczuli się w rolę profesjonalnych modeli. Adrian zapytany o to, dlaczego mu się podoba wizyta w TK Maxx ze szczerym podziwem powiedział: „Bo to jest SKLEP!”

Po zakończonej wycieczce po świecie TK Maxx, na dzieciaki czekała pizza. Nie było wiele czasu na jedzenie, bo okazało się, że w planach jest jeszcze wycieczkę na Stare Miasto, odwiedzenie Pałacu Kultury lub zdjęcie pod Stadionem Narodowym. To dopiero dzień pełen wrażeń!
Copyright © 2007-2019