Nowa perspektywa

Żona zostawiła go z dnia na dzień. Nie mógł podjąć pracy na cały etat, bo musiał zająć się dziećmi. Na szczęście nie został sam, wokół znaleźli się dobrzy ludzie!

2-letnia Natalka i 4-letnia Madzia ciągle wiszą tacie na szyi. Jak tu ich nie kochać? – śmieje się Pan Jan. 11-letni Marcin i 7-letni Krystian wolą grać w kosza, marzyli o sportowych butach i kolejce elektrycznej. SZLACHETNA PACZKA to dla nich jednak dużo więcej niż prezenty. To nowa perspektywa.

Pan Jan od roku samotnie wychowuje czwórkę swoich pociech i jest bardzo szczęśliwy. Prawdziwe szczęście daje mu bowiem uśmiech dzieci.

Takie i inne historie dzieją się dzięki wsparciu dobroczyńców, którzy co roku przekazują nam 1% swojego podatku – SZLACHETNY 1%. Dzięki niemu wolontariusze docierają do rodzin w potrzebie, którym PACZKA pomaga walczyć z bezsilnością. Darczyńcy w gronie rodziny i przyjaciół robią coś ważnego.

SZLACHETNA PACZKA 2014 zakończyła się sukcesem. Ten sukces to dotarcie do 19 580 najbardziej potrzebujących rodzin. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w tegorocznej edycji. Dzięki Wam tysiące osób otrzymały szansę na wygranie z biedą i bezsilnością.

SZLACHETNA PACZKA łączy biednych i bogatych, jednoczy ludzi. Dzięki temu mogą wydarzać się takie cuda!


Przeczytaj reportaż o rodzinie Pana Jana


Copyright © 2007-2019