Przeprowadź dziecko do lepszego życia

Chcesz zmienić świat? Zacznij od zmiany jednego dziecka. Teraz masz taką możliwość dzięki AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Od „Nie umiem, nie chcę, nie potrafię” do „Wiem, że dam sobie radę!” – taką drogę pokona 1 800 dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w tegorocznej, 12. już edycji programu.

Już teraz możesz zostać darczyńcą i pomóc konkretnemu dziecku.

Ciągle te błędy

„Wypracowanie względne, ale błędy” – Jacek ciągle słyszał to samo. Jakby się nie starał, jego prace zawsze były pokreślone na czerwono. Nie rozumiał dlaczego. Dopiero po latach okazało się, że ma dysleksję i dysgrafię. Dzisiaj wydaje właśnie swoją drugą książkę, pisze blogi, publikuje felietony. Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek dzięki własnej historii uświadomił sobie, jak ważne jest, aby nie oceniać dzieci, tylko próbować zrozumieć przyczyny ich trudności. To dlatego 12 lat temu stworzył AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI – program, który przeprowadza je od porażek w szkole do sukcesów w życiu.

Inwestycja w dziecko

Do AKADEMII trafiają uczniowie, którzy mają długotrwałe problemy w szkole i pochodzą z niezamożnych rodzin. Cel jest jeden - żeby radzili sobie w życiu. –Zamiast ich oceniać i mówić „jesteś osłem”, odnajdujemy przyczyny niepowodzeń i szukamy ich mocnych stron – wyjaśnia ks. Jacek WIOSNA Stryczek, założyciel AKADEMII i SZLACHETNEJ PACZKI. - Przez 12 lat wypracowaliśmy unikalny System Motywatorów Zmiany, dzięki któremu dzieciom zaczyna się chcieć.

Osobisty tutor jak na najlepszych zagranicznych uniwersytetach, inauguracja roku na uczelni, własny Indeks Sukcesów, inspirujące spotkania z ludźmi świata biznesu, sztuki i nauki. To tylko niektóre elementy Systemu Motywatorów. Jednak jednym z najważniejszych motywatorów jest darczyńca. To osoba, która fundując Indeks konkretnemu dziecku, umożliwia mu rok rozwoju w AKADEMII. Cena Indeksu wynosi 700 zł. – Gdy Kacper dowiedział się, że znalazł się dla niego darczyńca, krzyknął z niedowierzaniem „Jak to, ktoś na mnie chce wyłożyć kasę?” – opowiada tutorka Katarzyna
o swoim podopiecznym. - Sama świadomość, że gdzieś jest ktoś, kto chce w dziecko zainwestować, niesamowicie podnosi jego samoocenę i motywację – dodaje.

Nie cackamy się z dziećmi

- W AKADEMII nie cackamy się z dziećmi! Nie robimy tego, bo traktujemy je po partnersku – wyjaśnia ks. Stryczek. Są dla nas najważniejsze i to dlatego nie zagłaskujemy ich, ale stawiamy wyzwania – od małych po coraz większe. A cel jest jeden – żeby sobie radziły w życiu. Najpierw w szkole, potem w życiu.

Wybierz dziecko i spraw, że uwierzy w siebie.

*

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek wymyślił to dla swoich Przyjaciół. Zapraszamy Cię do Klubu WIOSNA i Przyjaciele: www.akademiaprzyszlosci.org.pl/wip

Copyright © 2007-2019