Krystian Stopka najlepszym PR-owcem!

21 lat, dwuletnie doświadczenie, a na koncie prestiżowa nagroda w branży Public Relations! Krystian Stopka, Koordynator ds. PR projektu SZLACHETNA PACZKA został wyróżniony przez członków Akademii Ekspertów PR PRotonem 2014, w kategorii: debiut w PR.

12 czerwca, w Teatrze Syrena, w Warszawie wręczono nagrody w ramach konkursu PRotony 2014. Spośród 131 nominacji, statuetki otrzymało 8 osób w kilku kategoriach, a wśród nich Krystian Stopka ze Stowarzyszenia WIOSNA.

- Jak dużo czasu trzeba poświęcić, by osiągnąć dobry poziom? Całe życie! Nie uważam się za eksperta w mojej dziedzinie. Według mnie w PR-ze chodzi o to, by nieustannie poszukiwać inspiracji, rozwijać swoje umiejętności. Ważne jest to, by nakręcać się poprzez stawianie sobie celów i spełniać marzenia! Bądź uparty, ale nie nachalny. Jedz czekoladę, bo poprawia kreatywność. Pij Colę, bo jest dobra – mówi zwycięzca.

Krystian kreatywnie wspiera wszystkie projekty Stowarzyszenia WIOSNA, współpracuje z Ambasadorami SZLACHETNEJ PACZKI oraz organizuje ogólnopolskie eventy związane z projektem, np. Studniówkę Paczki, Marsz na otwarcie bazy. Wydarzenia, które współorganizował w 2013 roku zgromadziły łącznie ponad tysiąc osób, a ich ekwiwalent reklamowy wyniósł ok. milion złotych.

PRotony to doroczne nagrody dla branży PR przyznawane przez redakcję PRoto.pl. Czerwcowa gala zakończyła ósmą edycję konkursu. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!


*

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek wymyślił to dla swoich Przyjaciół. Zapraszamy Cię do Klubu WIOSNA i Przyjaciele: www.szlachetnapaczka.pl/wip

Copyright © 2007-2019