Oferta dla firm

Zapraszamy firmy do współpracy poprzez następujące formy zaangażowania:

* wolontariat pracowniczy – zostań tutorem jednego z uczniów AKADEMII PRZYSZŁOŚCI lub kierowcą SZLACHETNEJ PACZKI, który zawiezie prezenty z magazynu do potrzebujących. Albo stwórz z kolegami sztab akcji i zorganizuj wigilijną pomoc dla ubogich osób ze swojej okolicy. A może wyremontujesz świetlicę środowiskową, do której chodzą nasi uczniowie albo po prostu zrobisz dla kogoś PACZKĘ na święta z ludźmi ze swojego działu? Niezależnie od tego, co wybierzesz, Twoja pomoc naprawdę się przyda!


* payroll – czyli określona kwota, którą zdecydujesz się co miesiąc przekazywać na konto WIOSNY. To może być końcówka Twojej pensji zaokrąglona w dół albo kilka czy kilkanaście złotych, które Twój zakład pracy będzie co miesiąc przelewał na rachunek bankowy Stowarzyszenia – na podstawie deklaracji, którą wypełnisz. Dla Ciebie to bardzo mało, ale my dzięki takim regularnym wpłatom możemy z wyprzedzeniem planować nasze działania i związane z nimi wydatki. A Ty na koniec roku możesz to sobie odpisać od podatku.

* sponsoring – zostań sponsorem WIOSNY! Twoja firma może na przykład przekazać Stowarzyszeniu papier na druk plakatów zachęcających do wolontariatu (darowizna rzeczowa) albo zgodzić się na bezpłatny przewóz paczek z jednego regionu Polski do innego czy zafundować dzieciom zajęcia na basenie czy bezpłatne szkolenie - wolontariuszom (darowizna usługi). Możesz też po prostu przekazać na rzecz WIOSNY określoną sumę pieniędzy, którą przeznaczymy na nasze działania społeczne. Wszystkie darowizny Twoja firma może w przyszłym roku odpisać od podatku.

* consulting – wspieraj WIOSNĘ swoją wiedzą i doświadczeniem! Możesz na przykład pomóc nam opracować zasady ewaluacji naszych działań, program motywacyjny dla wolontariuszy lub jakiekolwiek inne specjalistyczne zagadnienie. Dzięki temu nasze projekty będą jeszcze lepsze!

* prowadzenie szkoleń – zostań trenerem wolontariuszy i zespołu WIOSNY. Chcemy działać profesjonalnie, dlatego wciąż się szkolimy. Podziel się z nami swoją wiedzą!

* akcje specjalne – czyli wisienka na CSR-owym torcie, działania szyte na miarę potrzeb Twojej firmy i jej pracowników. Na przykład mecz Twojego zespołu zagrany wspólnie z uczniami Akademii. Albo przedstawienie, które z całym zespołem zrobicie dla dzieci – podzielicie się rolami, uszyjecie kostiumy, zbudujecie dekoracje… Ty i Twoi koledzy przeżyjecie niezapomnianą przygodę!

Pójdź w ślady BP w Polsce, LUKAS Banku, UBS, Sabre Holdings, RR Donnelley, Motorola Polska, IBM – i wielu innych firm, z którymi współpracowaliśmy. Razem wypracujemy najbardziej atrakcyjny scenariusz dla Ciebie i Twojego zespołu!


Dział Budowania Relacji Partnerskich Stowarzyszenia WIOSNA

e-mail:


Zgłoś się już dziś i zaplanuj z nami kalendarz działań CSR w swojej firmie!
Copyright © 2007-2019